Etkinlikler - Doğum Günü

DRAFT ilginç ve özgün dekorasyonu,  gruplar için ayrı bölümü, zengin menüsü, DJ müziği, Bağdat Caddesi'ndeki merkezi konumu ile doğum günü başta olmak üzere tüm etkinliklerde ideal bir mekan sunuyor.

Misafirlerinizi biraz şaşırtmak istiyorsanız, iyi yemek ve servis sunulsun istiyorsanız, ayrıntılara önem veriyorsanız This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine telefonunuzu gönderin, sizi arayalım.

Doğum günü organizasyonuzu nasıl daha ilginç ve unutulmaz yapabileceğiniz konusunda fikirler için www.ozel-party-dogumgunu.com adlı bir siteyi hazırlıyoruz.

Genç Doğum Günü Partileri
Özgürlüğü hissedeceğiniz bir partiyi hangi genç istemez ki. İster dans edeyim, ister bir birayla geceyi geçireyim, sadece kendi yediğimi içtiğimi ödeyeyim diyen gençler ! Herkese ayrı hesap açarak kişilerin sadece kendi harcamalarını ödeme imkanını veriyoruz.

Yetişkin Doğum Günü Yemekleri
İyi yemek iyi servis olacak, evdeymiş gibi rahat hareket edeceğiniz ama restoranın verdiği hizmetleri de kullanacağınız ev sıcaklığı – restoran konforu birleşimini doğumgünü sahibine ve davetlilere sunan bir yemek organizasyonu

Süpriz Doğum Günü Partileri
Ser verir sır vermeyiz. Süprizi bozmayız. Eşiniz içeri girdiğindeki şaşkınlığını sizinle  birlikte izler, o anda sizin gözünüzde beliren mutluluğa ortak oluruz.

50 Yaş Partileri
Misafirlerinizi şaşırtacak bir dekorasyon ve atmosferde gecenin güzel geçmesi için ayrıntıların önemsendiği bir partinin yıllar geçsede hep konuşulmasını istemez misiniz.